تماس با ما
Angela

شماره تلفن : 15733178521

WhatsApp : +8615733178521

خط تولید
  • توری کابل فولادی ضد زنگ
  • توری طناب فولادی ضد زنگ

 

Anping Yuntong Metal Wire Mesh Products Co., Ltd. یک تولید کننده حرفه ای مش سیم فولادی ضد زنگ است.محصولات به طور گسترده ای در حصار باغ وحش، قفس حیوانات، قفس پرندگان، استادیوم ها، حفاظت از ساختمان، سیرک، مناطق دیدنی پارک، سبزی گیاهان و زمینه های دیگر استفاده می شود.توری طناب فولادی ضد زنگ را می توان با توجه به نیاز واقعی مشتریان طراحی و تولید کرد.کارکنان فنی ما می توانند پشتیبانی فنی مانند طرح های نصب، ابعاد و مشخصات را به مشتریان ارائه دهند.
کارخانه ما کیفیت را به عنوان زندگی در نظر می گیرد، به خط مشی کیفیت "خوب، بدون نقص" پایبند است، هر فرآیند هر محصول را بررسی می کند، و قبل از خروج از کارخانه، محصول و بسته بندی شکل را به شدت بازرسی می کند.در صورت یافتن محصولات فاقد صلاحیت، دپارتمان بازرسی کیفیت حق ضایعات را دارد که باعث می شود اپراتورهای کارخانه توجه ویژه ای به کیفیت محصولات داشته باشند.از آنجایی که پشتکار ما مورد اعتماد مشتریان داخلی و خارجی قرار گرفته است، وجهه شرکتی خوبی نیز در همین صنعت ایجاد کرده است.
از زمان تأسیس شرکت ما، ما فعال و مبتکر بوده ایم، با شهرت شرکتی خوب، ستایش یکپارچه از مشتریان داخلی و خارجی را به دست آورده ایم و محصولات ما به اروپا، آمریکا، خاورمیانه، ژاپن، کره جنوبی، جنوب شرق صادر می شود. آسیا و جاهای دیگر.

 

 

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory خط تولید کارخانه 0

 

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory خط تولید کارخانه 1

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory خط تولید کارخانه 2

 

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory خط تولید کارخانه 3

OEM / ODM
  • شبکه کابل فولادی ضد زنگ
  • مش کابل استنلس استیل X Tend

مش سیم طناب فولادی ضد زنگ در کارخانه خود ما مطابق با مشخصات مشتری ساخته می شود.
این بدان معنی است که هیچ محدودیتی برای شکل و اندازه وجود ندارد.جهت شبکه وب نت را می توان به دلخواه انتخاب کرد، اما معمولاً برای اشکال هندسی به صورت عمودی یا افقی مرتب می شود.
علاوه بر این، مش طناب ss را می توان در تمام رنگ های طیف RAL عرضه کرد.
رنگ ها می توانند شبکه را به عنوان یک عنصر طراحی معماری برجسته کنند یا به آن اجازه دهند که به طور یکپارچه در ساختار اطراف ادغام شود.
برای محوطه های باغ وحش یا نرده های توپی، یک رنگ سیاه کمک می کند تا تور را برای چشم انسان دشوارتر کند.

 

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory خط تولید کارخانه 0Anping Hengbao hardware wire mesh products factory خط تولید کارخانه 1

تحقیق و توسعه
  • توری کابل فولادی ضد زنگ انعطاف پذیر
  • وب نت کابل Inox با روکش پی وی سی

بیش از 5 نفر مهندس تحقیق و توسعه در شرکت ما وجود دارد.

 

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory خط تولید کارخانه 0Anping Hengbao hardware wire mesh products factory خط تولید کارخانه 1Anping Hengbao hardware wire mesh products factory خط تولید کارخانه 2

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory خط تولید کارخانه 3