تماس با ما
Angela

شماره تلفن : 15733178521

WhatsApp : +8615733178521

Anping Hengbao hardware wire mesh products factory

کارخانه محصولات مش سیم سخت افزار Anping Hengbao با 14 سال تولید و فروش داخلی، 12 سال تجربه صادرات، محصولات و خدمات خوبی را برای مشتریان خود به دنبال سیاست حفظ "کیفیت تضمین شده و شهرت خوب" ارائه می دهیم. ما می خواهیم با شما همکاری کنیم و از بازدید شما از کارخانه ما به راحتی استقبال کنیم.

  • Anping Hengbao hardware wire mesh products factory
  • Anping Hengbao hardware wire mesh products factory
  • Anping Hengbao hardware wire mesh products factory
  • Anping Hengbao hardware wire mesh products factory
  • Anping Hengbao hardware wire mesh products factory
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, شرکت تجاری
مارک های HB تعداد کارمندان 50~100
فروش سالانه 50million-100million سال تاسیس 2007
صادرات کامپیوتر < 10%
معرفی

در سال 2007 تاسیس شد. بیش از 14 سال سابقه. مشتریان ما از بیش از 60 کشور، ما خدمات حرفه ای و محصولات با کیفیت بالا را برای مشتریان خود ارائه می دهیم، محصولات اصلی ما: مش سیم طناب فولادی ضد زنگ، شبکه اینترنتی کابل inox، پرده زنجیره ای، پرده پرده زنجیره ای و مش تزئینی. شرکت ما در منطقه پارک صنعتی شهرستان آنپینگ شرقی، سرزمین مش سیم معروف چین. شرکت ما زمینی به مساحت 4000 متر مربع، مساحت ساخت 1100 متر مربع و کارگاه تمیز درجه 1W به مساحت 1500 متر مربع دارد. با بیش از 13 سال توسعه، ما چشم انداز "بهترین کیفیت، تحویل به موقع، قیمت مناسب و خدمات عالی" را در تجارت با مشتریان خود دنبال کرده ایم. ما از مشتریان خود با کیفیت خوب و شهرت بالا ارزیابی شده است. ما صمیمانه از شما برای بازدید از کارخانه ما استقبال می کنیم و می خواهیم روابط تجاری طولانی مدت با مشتریان در داخل و خارج از کشور برقرار کنیم.

چین Anping Hengbao hardware wire mesh products factory نمایه شرکت 0چین Anping Hengbao hardware wire mesh products factory نمایه شرکت 1

تاریخ

کارخانه محصولات مش سیم سخت افزار Anping Hengbao صادر کننده و تولید کننده سری سیم مش و سیم صنعتی است.محصولات اصلی شرکت ما: مواد مختلف، سیم خاردار تیغ، مش سیم حصار، مش باغ وحش، توری طناب، توری پرندگان، قفس سنگی شش ضلعی / توری و حصار زنجیره ای، توری تزئینی ضد زنگ و هزاران مشخصات محصول.محصولات ما با مشخصات کامل و کیفیت پیشرفته عمدتا به ایالات متحده، آلمان، کره جنوبی، بلژیک و برخی از کشورها و مناطق جنوب شرقی آسیا صادر می شود.ما روابط بلندمدت و دوستانه ای با تامین کنندگان برقرار کرده ایم و از کاربران داخل و خارج از کشور اعتماد کرده ایم.

مش های ما که در سرزمین مادری مش سیم در چین واقع شده است، کیفیت بالایی با قیمت های مطلوب دارند.ما مش سیم فلزی را طبق استانداردهای کیفیت ISO9001 تولید و عرضه می کنیم.90 درصد محصولات ما برای صادرات هستند و در ایالات متحده آمریکا، آلمان، ژاپن، کانادا، کره جنوبی و سایر کشورها و مناطق به فروش می رسند.

ما مجموعه ای از تولید، پردازش، فروش، ساخت و ساز به عنوان یکی از شرکت های تولید و نصب صفحه نمایش یک مرحله ای هستیم. شرکت ما بر نوآوری فنی، مدیریت علمی، مدیریت صادقانه اصرار دارد، به معرفی فناوری جدید تولید تجهیزات فن آوری جدید توجه می کند. تولید استاندارد را انجام می دهد، سیستم مدیریت کیفیت بین المللی ISO9000 را اتخاذ می کند، لینک های کلیدی خرید مواد خام، مدیریت تولید، آزمایش محصول و غیره را به شدت بررسی می کند، کیفیت محصول را تضمین می کند، اعتماد مشتری را جلب می کند.

چین Anping Hengbao hardware wire mesh products factory نمایه شرکت 0

سرویس

با تجربه
پروژه های بسیاری از نرده ها، شبکه های ایمنی، دیوار سبز، محوطه باغ وحش را انجام داد. 12 سال کابل قابل انعطاف مش OEM و ODM.
خدمات مشتری
به مشتری کمک کنید طراحی را تجزیه و تحلیل کند، نیازهای دقیق را بیابد. برنامه های تولید بهینه را انجام دهید.ما نمونه های کوچک رایگان را برای بررسی یا آزمایش ارائه می دهیم
ابعاد دقیق
به وضوح تحمل پتانسیل مش.بخصوص پانل نامنظم را بدانید.برنامه تولید معقول داشته باشد. 100% ضمانت نصب.

 

چین Anping Hengbao hardware wire mesh products factory نمایه شرکت 0

تیم ما

ما تیم های حرفه ای فروش، تولید، بازرسی، بسته بندی و تحویل و خدمات پس از فروش داریم.

 

چین Anping Hengbao hardware wire mesh products factory نمایه شرکت 0